Ekran dotykowy czyszczenie

GASTRO POS jest programem, który daje na silną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak wysoce atrakcyjny organizm na placu gastronomicznym zajmuje się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w praktyki kelnerom także tymże tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych i długich szkoleń, oraz bardzo łatwa forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z wysoką ofertą funkcji, bardzo dobra sprawdzi się w nie wyłącznie w ścisłym, pojedynczym lokalu, lecz i w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest niezwykle elastycznym systemem, jaki przyjmiemy na placu. W współzależności od profilu lokalu, czy jest to bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najwłaściwsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy jak i zysku jaki generuje. W relacji od miejsca, można i ustalić widok opcji tak, żebym był on dopasowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca jest wstęp do ludzi opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z zespołami hotelowymi i narzędziami do zadań specjalnych.