Komputer i internet w pracy nauczyciela

W swej ofercie znajdują się jedynie ekonomiczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w momencie pracy, ochrona książce i funkcjonalność obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki wykorzystaniu doskonałej wartości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały wzrost w obrębie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

Man Pride

W bliskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale i skomplikowane i niezwykle efektywne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o wszystkim rozmiarze a ludźmi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i organizują je w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są odpowiednie do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych także są optymalnym narzędziem do robienia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te zużywane są przy zasysaniu znaczniejszych sumie suchego produktu z długich przestrzenie. Zostały przygotowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Angażujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i podejmujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.